П'ятниця, 15.12.2017
Ковельська міська гімназія
Меню сайта
Абітурієнту
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатись в гімназії?
Всього відповідей: 689
Святкові дні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
On-line перекладач
Переклад з : Перекласти на:

Медалісти гімназії

 

п/п

Прізвище, ім'я по батькові

Рік

Медаль

1

Ілюшик Олена Миколаївна                

       2001       

золота

2

Комашко Оксана Семенівна

2001

золота

3

Семенишин Ольга Михайлівна

2001

золота

4

Трофіменко Мар'яна Юріївна

2001

золота

5

Яцкова Альона Олександрівна

2001

срібна

6

Середюк Вікторія Василівна

2002

золота

7

Качинська Тетяна Сергіївна

2002

золота

8

Лавренчук Світлана Василівна

2002

золота

9

Лазорик Катерина Василівна

2002

золота

10

Бутмирчук Ірина Володимирівна

2002

золота

11

Сас Інга Сергіївна

2002

срібна

12

Клімчук Юлія Володимирівна

2002

срібна

13

Бортюк Андрій Ігорович

2003

золота

14

Попов Денис Ігорович

2003

золота

15

Суха Ірина Миколаївна

2003

золота

16

Лещенко Тетяна Ігорівна

2003

золота

17

Романчук Інна Валентинівна

2003

золота

18

Ярощук Максим Олегович

2003

золота

19

Супрунюк Вікторія Віталіївна

2003

золота

20

Пех Наталія Володимирівна

2003

срібна

21

Лисюк Анна Валеріївна

2003

срібна

22

Хоміч Андрій Олександрович

2003

срібна

23

Коцюбчик Оксана Андріївна

2004

золота

24

Кремньова Анна Олександрівна

2004

золота

25

Крекча Алла Григорівна

2004

золота

26

Семенишин Оксана Михайлівна

2004

срібна

27

Велемчаниця Ольга Володимирівна

2005

золота

28

Зубрицький Євгеній Леонідович

2005

золота

29

Коцурський Микола Юрійович

2005

золота

30

Ювченко Аліна Ігорівна

2005

золота

31

Волковський Ігор Володимирович

2005

золота

32

Голуб Ірина Сергіївна

2005

срібна

33

Коц Андрій Ігорович

2005

срібна

34

Мулярчук Ігор Сергійович

2005

срібна

35

Мовчан Віктор Вікторович

2005

срібна

36

Вальчук Костянтин Костянтинович

2006

золота

37

Бадивський Василь Валерійович

2006

срібна

38

Бірук Анна Анатоліївна

2006

золота

39

Бортнік Олена Володимирівна

2006

золота

40

Вакулюк Ірина Сергіївна

2006

золота

41

Душенко Ольга Михайлівна

2006

золота

42

Жолінська Катерина Василівна

2006

золота

43

Борецька Вікторія Федорівна

2006

срібна

44

Вознюк Вікторія Василівна

2006

срібна

45

Михалюк Юлія Миколаївна

2006

срібна

46

Супоровська Яна Євгенівна

2006

срібна

47

Супрунюк Ірина Віталіївна

2006

срібна

48

Дідух Роман Ростиславович

2007

срібна

49

Лукашик Оксана Вікторівна

2007

золота

50

Самчук Олена Леонідівна

2007

золота

51

Середа Наталія Володимирівна

2007

золота

52

Харченко Людмила Анатоліївна

2007

золота

53

Гуркіна Юлія Юріївна

2007

срібна

54

Нікітюк Андрій Борисович

2007

срібна

55

Терлецька Аліна Володимирівна

2007

срібна

56

Шумин Микола Романович

2008

золота

57

Самчук Тетяна Олександрівна

2008

золота

58

Загоруйко Анна Євгеніївна

2008

золота

59

Киричок Андрій Олегович

2008

золота

60

Лотоцька Наталія Ігорівна

2008

золота

61

Печенюк Максим Леонідович

2008

золота

62

Рокун Богдана Миколаївна

2008

золота

63

Шабат Дмитро Андрійович

2008

срібна

64

Жолінська Юлія Василівна

2009

золота

65

Коцурська Олена Юріївна

2009

золота

66

Самчук Ірина Леонідівна

2009

золота

67

Федорова Таїсія Олександрівна

2009

золота

68

Журавель Іван Володимирович

2009

срібна

69

Ляшук Юлія Валеріївна

2009

срібна

70

Хвальбота Людмила Орестівна

2009

срібна

71

Бортнік Наталія Олександрівна

2010

золота

72

Зінчук Валентина Борисівна

2010

золота

73

Ковальчук Марія Володимирівна

2010

золота

74

Остапчук Анна Василівна

2010

срібна

75

Брук Катерина Анатоліївна

2010

срібна

76

Гасіч Юлія Григорівна

2010

срібна

77

Літвінчук Юлія Володимирівна

2010

срібна

78

Дрипа Роман Степанович

2011

золота

79

Ложкіна Анастасія Едуардівна

2011

золота

80

Масюк Андрій Володимирович

2011

золота

81

Самчук Андрій Олександрович

2011

золота

82

Римарчук Сергій Васильович

2011

срібна

83

Грисюк Ірина Сергіївна

2012

золота

84

Мар’юсік Ірина Вікторівна

2012

золота

85

Баглик Катерина Олександрівна

2012

срібна

86

Білоус Ірина Сергіївна

2012

срібна

87

Кащенюк Софія Святославівна

2012

срібна

88

Мірчук Владислав Віталійович

2012

срібна

89

Мірчук Іван Сергійович

2012

срібна

90

Гапіч Софія Олександрівна

2013

золота

91

Зубрицька Софія Леонідівна

2013

золота

92

Дмитрук Роман Олегович

2013

золота

93

Кашуба Тетяна Сергіївна

2013

золота

94

Приймак Володимир Юрійович

2013

золота

95

Рокун Іванна Миколаївна

2013

золота

96

Сачик Мар’яна Вікторівна

2013

золота

97

Шкварок Софія Володимирівна

2013

золота

98

Курчай Юлія Олександрівна

2013

срібна

99

Радзивилюк Дар’я Павлівна

2013

срібна

100

Поліщук Олександр Юрійович

2014

золота

101

Тарасюк Сергій Васильович

2014

золота

102

Турчина Яна Леонідівна

2014

золота

103

Шульган Артем Романович

2014

золота

104

Чеснюк Юрій Михайлович

2014

срібна

105

Григола Ольга Андріївна

2015

золота

106

Новак Олена Андріївна

2015

золота

107

Новак Юлія Борисівна

2015

золота

108

Ядигіна Поліна Юріївна

2015

золота

109

Тарасюк Марія Андріївна

2015

золота

110

Шумин Софія Романівна

2015

золота

111

Мазурова Анастасія Валентинівна

2015

срібна

112

Курчай Ірина Олександрівна

2016

золота

113

Місяць Мар’яна Олександрівна

2016

золота

114

Трофімович Крістіна Вадимівна

2016

золота

115

Гапіч Марина Олександрівна

2016

золота

116

Жмуйда Надія Ігорівна

2016

золота

117

Сосноський Денис Русланович

2016

золота

118

Степанюк Наталія Святославівна

2016

золота

119

Кашик Олена Андріївна

2016

срібна

120

Козел Анастасія Миколаївна

2016

срібна

121

Синьчук Юлія Олександрівна

2016

срібна

122

Ілюшик Тарас Сергійович

2016

срібна

123

Хомяк Яна Сергіївна

2016

срібна

124

Ваврищук Оксана Олександрівна

2017

золота

125

Круткова Валерія Русланівна

2017

золота

126

Сарапіна Альона Ярославівна

2017

золота

127

Синькевич Софія Олександрівна

2017

золота

128

Сиротюк Катерина Ростиславівна

2017

золота

129

Бачинська Вікторія Ігорівна

2017

срібна

130

Мигуля Ірина Юріївна

2017

срібна

 

Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту
Пошук
Фотоновинки
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Гімназія ©2008 - 2017