Понеділок, 20.11.2017
Ковельська міська гімназія
Меню сайта
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатись в гімназії?
Всього відповідей: 682
Головна » 2017 » Листопад » 1 » Фінал Інтелектуального марафону.
Фінал Інтелектуального марафону.
19:43

Вітаємо гімназистів з перемогою в Інтелектуальному марафоні. Ви наша гордість та надія, інтелектуальне майбутнє України, ми пишаємося вами!

Інтелектуальна десятка 1-А

1. Суглобова Анастасія

2. Антончик Дмитро

3. Киричок Дмитро

4. Наумчик Наталія

5. Ластовиря Артем

6. Мойсюк Крістіна

7. Дерев’янчук Назар

8. Бортюк Олена

9. Горішний Олександр

9. Гусєва Олександра

10. Янченко Дарина

10. Жук Олександра

Інтелектуальна десятка 1-Б

1. Пінчук Олег

2. Хом’як Анна

3. Ярошук Роман

4. Пінчук Тарас

5. Поліщук Олександр

5. Федонюк Артем

6. Слебік Любомир

6. Онопрієнко Павло

7. Пліс Назарій

8. Дмитрук Гліб

9. Яцина Вікторія

9. Медвецький Леонід

10. Приступчук Софія

10. Гуска Назар

Інтелектуальна десятка 1-В

1. Бадира Анна

2. Бакай Валерія

3. Кисляк Вікторія

4. Матвійчук Арсеній

4. Сітчук Каміла

5. Куц Анна

5. Шибанов Євген

6. Ваць Юлія

7. Рубанська Валерія

7. Цимбал Вікторія

8. Шилюк Іван

9. Бірук Діана

10. Кузьмук Данило

10. Калуш Марія

Інтелектуальна десятка 2-А

1. Чак Тетяна

2. Попко Артем

3. Бруча Анастасія

4. Попко Дарина

5. Потейчук Вікторія

6. Жук Анна

6. Ільчишин Христина

6. Костючик Анастасія

7. Ткачук Олексій

8. Долонько Вероніка

8. Захарчук Максим

8. Василевська Анастасія

9. Наріжна Анастасія

10. Лисюк Дарина

Інтелектуальна десятка 2-Б

1. Оксенюк Дарина

2. Абрамчук Владислав

3. Хільчук Іван

4. Бабенков Олександр

5. Мержвинська Маргарита

6. Оксенюк Валерія

7. Пузанська Єлизавета

8. Ілюшик Надія

9. Качалай Сергій

9. Гудзь Тетяна

10. Потеруха Елла

Інтелектуальна десятка 2-В

1. Урбановський Михайло

2. Збойчик Артем

3. Медвідь Дарія

4. Матюшок Анна

5. Воздіган Ірина

6. Садовська Оксана

7. Гладишкевич Олександра

7. Соломянюк Костянтин

8. Плєшкова Дарія

9. Руднєв Андрій

10. Фільова Ірина

Цьогоріч науково-методична рада гімназії вирішила врахувати профільність навчання й визначати Інтелектуальну десятку суспільно-гуманітарного та математично-природничого напрямів

Інтелектуальна десятка 3-А (суспільно-гуманітарний напрям)

1. Бобер Валентина

2. Мірчук Діана

3. Бірук Катерина

3. Філон Анастасія

4. Донець Владислав

5. Нагорник Вікторія

6. Домець Вікторія

6. Мазурик Діана

6. Тищук Денис

7. Пархомук Яна

8. Григола Софія

Інтелектуальна десятка 3-Б ( математично-природничий напрям)

1. Тишик Максим

2. Хлуд Павло

2. Воробей Ілона

3. Івановський Владислав

4. Герасименко Софія

4. Деркач Анастасія

5. Костюкевич Назар

5. Лазарєв Захар

6. Комашко Павло

6. Товстига Назар

6. Шайкіна Ольга

Інтелектуальна десятка 4-А (суспільно-гуманітарний напрям)

1. Григорович Юлія

2. Ластовиря Мар’яна

3. Король Каріна

4. Мізовець Богдана

5. Круткова Емілія

6. Стрельчук Марія

7. Плєшкова Анна

8. Саюк Олександра

9. Белінський Веніамін

10. Остапук Ольга

Інтелектуальна десятка 4-Б ( математично-природничий напрям)

1. Пех Михайло

2. Зінчук Іван

3. Бегаль Владислава

4. Сметюх Олег

5. Хільчук Олександр

6. Артемук Галина

7. Заграй Марк

8. Терещук Олександра

9. Михалевич Віталій

9. Остапчук Марія

10. Синькевич Ілля

Інтелектуальна десятка 5-А (суспільно-гуманітарний напрям)

1. Нечипорук Анастасія

1. Тусь Інна

2. Сиротюк Каріна

3. Михеєва Руслана

3. Куліковська Анастасія

3. Коренга Антоніна

3. Гладун Анастасія

4. Якубовська Аліна

5. В’юн Олександр

6. Сєрков Олександр

7. Сачук Яна

Інтелектуальна десятка 5-Б ( математично-природничий напрям)

1. Стасюк Ілля

2. Ковальчук Дарія

3. Півень Христина

4. Поліщук Дмитро

4. Хвищук Максим

5. Шевченко Андрій

6. Хвіщук Владислав

6. Семенюк Тарас

7. Повх Максим

8. Подліпінський Олександр

Інтелектуальна десятка 6-А (суспільно-гуманітарний напрям)

1. Марчук Аліна

2. Артишук Евеліна

2. Козлова Софія

3. Літвінчук Анна

4. Суріна Анна

4. Купрійчук Соломія

5. Лугвіщук Анна

6. Марчук Анна

7. Грушевська Катерина

7. Кисляк Дарина

8. Соломянюк Богдана

Інтелектуальна десятка 6-Б ( математично - природничий напрям)

1. Коссак Андрій

1. Косенков Дмитро

2. Антонюк Олег

3. Деркач Дмитро

4. Білов Нікіта

5. Ніколайчук Андрій

6. Нечипорук Вікторія

8. Гуска Софія

9. Каштелян Олександр

9. Комаров Сергій

9. Супрунюк Анна

З метою створення комплексної моделі випускників гімназії здійснювався моніторинг навчальних досягнень з предметів інваріантної складової програми

Інтелектуальна десятка 7-А

1. Шайко Марія

2. Касьян Маргарита

3. Пех Дмитро

4. Сомчинський Богдан

4. Яновець Діана

7. Гарбуз Вероніка

7. Рижко Валерія

7. Мозгова Валерія

8. Рабко Анна

8. Приступчук Олеся

9. Глущук Христина

Інтелектуальна десятка 7-Б

1. Грабовець Євгеній

2. Демчук Захар

3. Самчук Богдан

3. Мірчук Ольга

4. Дідух Андрій

5. Мельник Олександр

5. Бурим Юліан

6. Дьячек Дмитро

6. Чорпіта Сергій

7. КравчикНікіта

Переглядів: 104 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Календар новин
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Kovel-Gimnazia © 2017