Вівторок, 22.09.2020
Ковельська міська гімназія
Меню сайта
Наше опитування
Хто відвідує наш сайт?
Всього відповідей: 495
Головна » 2020 » Червень » 17 » ОГОЛОШЕННЯ для вступників у гімназію!
ОГОЛОШЕННЯ для вступників у гімназію!
14:10

Шановні батьки та вступники, дотримуйтеся чітко часового режиму знаходження біля центрального входу в гімназію, не слід завчасно приходити, щоб створювати нагромадження людей, мати при собі маску та пляшку води, окрім зошита та ручки. Іспит відбудеться 20 червня 2020р. за таким графіком:

9.00-10.00англ./укр. – Томчук Максим, Мамалига Єва, Потапчук Катерина, Матлах Анна, Затериха Єлизавета, Шулежко Дмитро,  Юрків Тетяна,  Кузьмук Роман,  Смаль Анастасія, Тихонюк Володимир.

9.15-10.15укр./англ.– Шворак Микола, Панасюк Олександра, Власов Денис, Синюк Анна,  Лебедько  Анна, Александрук  Ярослава, Білинська Вероніка, Рубець  Ілона, Ткачук  Марта,  Сущ  Денис.

9.30-10.30мат./укр. – Чайка Соломія, Тирсіна Валерія,  Дудка Поліна, Петросян Олексій, Рибак Анатолій, Петрук Марія, Галайко Тимофій, Мулік Іван, Волчук Денис, Чабановський Ілля, Мельник Валерія.

10.15-11.15укр./мат. – Киричук Уляна, Левчук Захар,  Чапко Маргарита, Хіняєв Михайло, Серединський Артем, Савлук Мілана,  Васейко  Вероніка, Зінчук Анастасія, Місюра Тетяна, Романюк Маргарита, Левчук Захар.

10.30-11.30англ./укр. – Рихтюк Олександр, ХвіщукВірсавія,Шушков Тимофій, Мойсюк Станіслав, Павлючик Аліна, Гайченя Володимир, Гурська Анастасія, Бондарук Анна, Марковський Артемій, Сахарук Ярослав.

10.45-11.45укр./англ. – Слюсар  Софія, Шевченко Вероніка, Ткачук Софія, Новак Марія, Римарчук Дарія, Таракан Єлизавета, Жук Тимофій, ЛойкоДаніїл, Журавкіна Поліна, Попов Антон.

11.30-12.30мат./укр.–Ліщук Захар, Нагорна Марія, Пех Єлизавета, Ярощук Ольга, Горбунова Ангеліна, Дубій Злата,  Третьякова Дарія, Сич Артем, Мартинюк Дмитро, Юзифович Ілля, Пінчук Юрій.

11.45-12.45укр./анг. – Крушельницька  Олександра, Дарчич Ксенія, Савлук Назар, Марчук Ярослав, Чабан Олександра, Герез Анна, ГечМарк, Чабан Олександра, Ткачук Артем, Кікавський  Артур.

12.00-13.00англ./укр.  – Столярчук Анабель, Мельник Поліна,  Кудинович Максим, Корець  Анна,  Бігун  Марія,  Міндер Олександра,  Матвійчук  Марта,  Джанджгава Маріам.

12.30-14.00 – Горішна Анастасія,  Купрійчук Роман,  Гушинець Аліна,   Яцук Віталій, Кислюк Денис,  Шведик Павло, Мельничук Олександр.

Переглядів: 299 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Календар новин
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Kovel-Gimnazia © 2020