Субота, 15.12.2018
Ковельська міська гімназія
Меню сайта
Наше опитування
Хто відвідує наш сайт?
Всього відповідей: 246
Головна » 2018 » Січень » 17 » Особливий ювілей
Особливий ювілей
15:03

Ковельська міська гімназія імені Олени Пчілки відсвяткувала унікальний ювілей – 40-річчя середньої школи №4 та 20-річчя гімназії, загалом, 60-річчя нашого навчального закладу. Наш ювілей позначений оновленням ідей, думок, змісту освіти; він додав енергії, наснаги, оптимізму та об’єднав нас. Адже у святковій залі гімназії, прикрашеній вишитими рушниками випускниці четвертої школи Ніни Габрилевич, зібрались представники багатьох поколінь – педагоги та вихованці середньої школи №4, педагогічний колектив та випускники гімназії, батьківські колективи та поважні гості.

До цієї важливої події колектив реалізував багато нових проектів. Ми започаткували створення музею випускників середньої школи №4 та гімназії, створили електронну версію музею «Наші випускники – наша гордість», оновили музей історії гімназії та читальний зал, створили «Музей унікальної книги» та експозиції до музею Олени Пчілки, представили проект «Рушник – оберіг класного колективу», підготували відеоролик про історію нашого навчального закладу, здійснили постановку п’єси «Метелики на шпильках», підготували концертну програму.

ювілей храму науки завітали поважні гості з Луцька: Богданович Ольга Іванівна - методист з питань середньої освіти Управління освіти Волинської ОДА; Толстіхіна Галина Андріївна – директор Волинської обласної малої академії наук; Малиницька Наталія Дмитрівна – помічник депутата Верховної ради Степана Івахіва; Бацмай Світлана Анатоліївна – методист англійської мови Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти; Кєра Шрейдер – волонтер з корпусу миру; ауковці: Коляда Еліна Калениківна – кандидат філологічних наук доцент кафедри практики англійської мови СНУ ім. Лес і Українки, Богдан Світлана Калениківна – кандидат філологічних наук, професор.

Привітати з ювілеєм нас прийшли представники громади нашого міста: Ігор Прокопів, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Віктор Бичковський, начальник управління освіти , Лариса Жаб’юк, заступник начальника управління освіти, Світлана Верчук; завідувач міським методичним кабінетом; Ігор Щур, методист управління освіти, Наталія Андріївна Сеник, депутат міської ради; Римарчук Василь Михайлович – директор акціонерного товариство «Ковельський хлібокомбінат»; Анатолій Семенюк, почесний громадянин міста, краєзнавець, Ігор Сезьомін, голова профспілки працівників освіти; Тетяна Донюш, директор ЗОШ №1; Любов Мержвинська, науковий співробітник меморіального музею Косачів у селі Колодяжне; батьки, дітей яких закінчили гімназію: Уніга Алла Василівна, Ваврищук Валентина Степанівна, Шлюєв Юрій Миколайович.

Присутність гостей – це визнання того, що наша гімназія займає почесне місце серед навчальних закладів Волині. Колектив гімназії цінує підтримку і високу оцінку своєї праці та успіху. Ми почули на свою адресу багато щирих і теплих слів.

Ольга Богданович подякувала колективу гімназії за плідну працю на педагогічній ниві, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток виховання підростаючого покоління та вручила подяку Волинської обласної державної адміністрації Управління освіти, науки та молоді.

Галина Толстіхіна відзначила наукове товариство «Еврика» за високі досягнення у справі виховання і розвитку обдарованої учнівської молоді та вагомий внесок у становленні інтелектуальної еліти України та вручила Подяку Волинської обласної Малої академії наук. Наші науковці Еліна Коляда та Світлана Богдан побажали нам подальшої плідної співпраці на науковій ниві.

Саме в цей день наукове товариство «Еврика» також відзначило свій ювілей – 15-річчя з дня заснування. 14 переможців Всеукраїнського рівня – неабияка гордість гімназії. На святі були відзначені кращі очільники осередків, зокрема незмінний керівник Кіра Квятковська, вчителі Людмила Барановська, Петро Купрійчук, Вікторія Гарбуз, Жанна Компанієць, Неля Велимчаниця.Барановська Л.Л. з гордістю представила випускників гімназії Ольгу Велимчаницю, Надію Жмуйду, Ірину Мар’юсик, які в різні роки стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт та подякували гімназії за знання, за справжні уроки життя, за мудрих наставників.

Світлана Бацмай відмітила особливі успіхи вчителів кафедри іноземної мови, які реалізували багато міжнародних проектів. Для всіх приємним сюрпризом, особливо для її дідуся Ярослава Яковича Гича, було привітання від нашої одинадцятикласниці Ані Гич, яка навчається в Сполучених Штатах Америки в рамках міжнародної програми “FLEX”.

Вітаючи присутніх зі святом, заступник міського голови Ігор Прокопів висловив щиру вдячність ветеранам педагогічної праці та учителям за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям.

А.В. Семенюк звернувся до присутніх зі словами вдячності за навчання й виховання внуків і зачитав вірш, який присвятив гімназійній родині, та вручив почесну грамоту Ковельської районної державної адміністрації від імені В.Т. Козака, сини якого - випускники Ковельської міської гімназії. До речі, саме Анатолій Володимирович підписав рішення Ковельської міської ради 19.12.1996 року № 351 «Про відкриття гімназії» з метою задоволення потреб громадян. Суспільства і держави у профільному, поглибленому навчанні в межах загальної і середньої освіти та виконання міської програми «Творча обдарованість».

Наталя Малиницька натхненно привітала всіх присутніх зі святом та від фонду «Патріоти Волині» Степана Івахіва подарувала книги, зазначивши, що справжні інтелектуали заслуговують найкращих книг.

Віктор Васильович Бичковський нагородив навчальний заклад Грамотою Управління освіти за високу професійну майстерність, вагомі результати роботи, впровадження сучасних інноваційних педагогічних технологій в освітній процес, створення креативного освітнього простору для навчання і виховання підростаючого покоління.

Щиро і трепетно звучали слова про рідну школу з вуст першого директора Ковельської міської гімназії Людмили Компанієць. Поділилися спогадами випускники та вчителі, які стали частиною життя гімназії сьогодні: це Ніна Габрилевич, Кіра Квятковська, Галина Катирова та вже гімназійні випускники : Ольга Велимчаниця, Юлія Ваврищук, Олександр Дарчич, Юлія Музичук, Анна Лазарук, Надія Жмуйда, Ольга Григола, Олександра Кондрацька, Тетяна Киричук, Оксана Комашко, Віктор Мовчан. Усі вони дякували за те, що ця школа дала їм путівку в життя, стала його кращою частиною або й усім життям. Для нас присутність випускників на святі була великою радістю. Адже вони – наша найбільша винагорода, наш професійний успіх і натхнення. Ми вдячні всім випускникам за те, що вони творять славну історію гімназії своїм успішним навчанням, наполегливою щоденною працею, позитивним ставленням до людей та світу.

Ведучі свята - Руслана Шворак та Володимир Михалевич, учні гімназії Соломія Купрійчук та Дмитро Косенков представили вагомі сторінки з історії розвитку школи та гімназії. під керівництвом майстра своєї справи Олени Сметюх звучали у виконанні обдарованих гімназистів неповторні музичні шедеври, що не залишили байдужими нікого з гостей. Родзинкою концертної програми стали родинні номери музикантів-віртуозів сім’ї Середи та ансамблю скрипалів школи мистецтв під керівництвом Тетяни Корнєвої.

Для гостей були приготовані різдвяні подарунки. Висловлюємо подяку таким батькам: Ользі Яцюк, Ользі Комісарик, Ользі Гайдай та гімназисткам Яні Пархомук, Софії Григолі.

Глибока шана всім тим, хто стояв у витоків створення та розвитку нашого навчального закладу. Особливі слова визнання Людмилі Федорівні Компанієць, першому директору закладу нового типу. Саме вона взяла на себе місію створення освітнього середовища єдиної класичної гімназії в області. Сердечна вдячність всім моїм колегам-педагогам, з якими ми формували дух та філософію гімназії. Кожному з них бажаю творчого невпинного польоту та самовдосконалення. Адже філософія нашої праці в тому, що немає меж нашому професійному зростанню, і щоб дати учням іскорку знань, учителю потрібно увібрати ціле море світла.

Уклін та щира вдячність нашим дорогим батькам за активну громадянську позицію, допомогу, розуміння, турбот, вагомий внесок у розвиток Ковельської міської гімназії. Кожен день ми відчуваємо їх підтримку і співпереживання. А конкретні справи є запорукою розвитку, зміцнення та розквіту нашого навчального закладу. Особливо хочеться відзначити Дарчич Т.Г., голову ради гімназії 2010р. - і по сьогоднішній день, Мар’юсік О.Г., голову піклувальної ради 2010-2012рр., Ваврищук В.С., голову піклувальної ради 2012-2017 рр., І.Є. Смітюха, В.М. Римарчука, Л.В. Яновець, Т.А. Степанюк, Ю.М. Шлюєва, В.Т. Козака, І.Г. Туся, О.В.Гич, І.В. Шкварок, С.А. Рабко, А.В. Унігу, Р.А. Марчук, Н.В. Качко, О.П. Лисакову, В.І. Гасіч О, .О.О. Артишука, А.В. Кузьмук, Ю.М. Рахлінського, Миколу Крижка. Світлі коридори, урочиста актова зала, охайні кабінети, клумби, альпійські гірки – це все завдяки піклуванню наших батьків. Ми вдячні міській владі, зокрема міському голові Олегу Олексійовичу Кінддеру, за відремонтований майданчик, де проходять усі урочистості та новий дах; Степану Петровичу Івахіву за значну допомогу, а саме нові вікна, класні дошки, стільці в актовий зал, комп’ютерну техніку, та книги; Миколі Григоровичу Вельмі за висвітлення на шпальтах місцевої газети важливих подій, які відбуваються у нашій гімназії та освіті міста Ковеля . Ми відчуваємо підтримку і вдячні за кожну конкретну зроблену справу. Наші випускники теж долучаються до розвитку навчального закладу. С.О. Геч подарував мультимедійну дошку, яка є єдиною на даний момент і необхідною для навчально-виховного процесу.

Від імені батьків Тетяна Дарчич, голова ради гімназії, Оксана Долонько, голова піклувальної ради, Світлана Кисляк та Ольга Середа, зі словами вдячності вручили педагогічному колективу коровай, який символізує добробут, мир і злагоду.Тож давайте побажаємо, щоб наша гімназія нарощувала свій потенціал, активно розвивала пріоритетні напрями навчання та виховання, продукувала нові педагогічні технології, не зупинялась на досягнутому, ставила перед собою високі завдання та піднімалась на нові вершини. А ще, важливо щоб наша школа процвітала й плекала щасливе майбутнє свої учнів, та не забувала тих, хто у її стінах зростав і розправляв крила.

Директор гімназії Олена Вальчук

Переглядів: 154 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Календар новин
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Kovel-Gimnazia © 2018