Четвер, 19.10.2017
Ковельська міська гімназія
Меню сайта
Наше опитування
Чи подобається Вам навчатись в гімназії?
Всього відповідей: 665
Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Структура та розклад роботи наукового товариства « Еврика» КЗ «Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки» (2017-2018 н. р.)
Структура та розклад роботи наукового товариства « Еврика» КЗ «Ковельської міської гімназії імені Олени Пчілки» (2017-2018 н. р.)
12:42

Адміністративний куратор товариства – Барановська Л.Л.

Президент наукового учнівського осередку – Яновець Діана (7-А)

Секція технології програмування (понеділок 15.00-17.00) – Приймак М.В.:

Стасюк І.(5-Б), Поліщук Д. (5-Б), Коссак А.(6-Б), Косенков Д. (6-Б), Ніколайчук А.(6-Б), Чорпіта С.(7-Б), Самчук Б.(7-Б), Кравчик Н.(7-Б), Демчук З. (7-Б).

Секція краєзнавства (вівторок 15.00-16.00) – Слепко О.В.:

Сеник О. (5-А), Михеєва Р.(5-А), Сиротюк К.(5-А), Хлопук Д.(5-А), Голуб Є.(5-А), Чак В. (5-А), Коренга А.(5-А), Шевчук А. (5-А), Нечипорук А. (5-А), Сендзюк І. 5-А), Серков О.(5-А).

Секція зарубіжної літ-ри (четвер 15.00-17.00) –Велимчаниця Н.Ю.:

Суріна А. (6-А), Якубовська А. (5-А), Ліпич С. (6-А), Пасаман К.(6-А), Хлопук Д. (5-А), Григорович Ю.(4-А), Саюк О.(4-А), Мозгова В. (7-А), Стрельчук М. (4-А), Остапук О.(4-А), Круткова Е. (4-А).

Секція української мови (субота 16.00-18.00) – Барановська Л.Л.:

Рижко В. (7-А), Яновець Д.(7-А), Райчук Д.(7-А), Мозгова В. (7-А), Касьян М.(7-А), Рабко А. (6-А), Приступчук О.(7-А), Артемук В. (5-А), Мірчук О.(7-Б), Біліч В.(5-А).

Секція англійської мови (середа 15.00- 17.00) –Вальчук О.І.:

Шевчук А.(5-А), Тусь І.(5-А), Сиротюк К. (5-А), Пархомчук М. (5-А), В’юн О.(5-А), Михеєва Р.(5-А), Денисов С. (5-А), Яновець Д. (7-А), Цюпяшук А. (7-А).

Секція математики (понеділок 15.00-16.00, п’ятниця 15.00-16.00) – Купрійчук П.Т.:

Стасюк І. (5-Б), Ковальчук Д. (5-Б), Пех Д.(7-А), Дячек Д.(7-Б), Цюп’яшук А. (7-А), Демчук З. (7-Б), Чорпіта С.(7-Б), Самчук Б.(7-Б), Мельник О. (7-Б), Грабовець Є. (7-Б).

Секція німецької мови (четвер 15.00-16.00) – Гарбуз В.Р.:

Купрійчук С.(6-А), Грушевська К.(6-А), Харитонова А.(6-А), Шевчук А.(5-А), Собчак В.(7-А), Кухаренко Г.(7-А), Гарбуз В. (7-А), Тусь І.(5-А), Алексеєнко І.(5-А).

Секція економіки (п’ятниця 15.00-17.00) – Жигаревич О.В.:

Деркач Д. (6-Б), Косенков Д. (6-Б), Заславський Б. (7-Б), Сомчинський Б.(7-А), Троцюк Т, (6-А), Пасаман К. (6-А), Козлова С. (6-А), Грушевська К. (6-А), Солом’янюк Б. (6-А), Артишук Е. (6-А), Суріна А. (6-А), Коренга А. (5-А).

Графік консультування наукових керівників секцій-- викладачів ВНЗ України:

Богдан С.К. (СНУ ім. Лесі Українки) - понеділок 12.30-14.30, Коцюба А.В. (Луцький НТУ) – понеділок 14.00-16.00, Коляда Е.К. (СНУ ім. Лесі Українки) – п’ятниця 14.00-17.00, Бушев Д.М. (СНУ ім. Лесі Українки)– п’ятниця 14.15-16.15, Соколова В.А.(СНУ ім. Лесі Українки) -понеділок 14.15-16.15, Андрейків Т.Я. (Львівський торгівельно-економічний університет) – понеділок 15.00-16.00, вівторок 15.00-16.00).

Переглядів: 22 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Календар новин
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Copyright Kovel-Gimnazia © 2017