Вівторок, 22.09.2020
Ковельська міська гімназія
Меню сайта
Наше опитування
Оцініть сайт гімназії
Всього відповідей: 747
Головна » 2011 » Грудень » 21 » ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!
12:06

ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАД

Українська  мова

Яновець Діана (1 А клас, Комашко Л. М.)

Нарушинська Ярослава (2 Б клас, Купрійчук Н. А.)

Місяць Мар’яна   (3 А  клас, Чак О. П.)

Сачик Мар’яна (6 А клас, Барановська Л. Л.)

Англійська мова

Місяць Мар’яна   (3 А клас, Бурим Н. В.)

Григола Ольга  (4 А клас, Бурим Н. В.)

Марчук Роман (5 А клас, Душенко Т. І.)

Мороз Тетяна (6 А клас, Душенко Т. І.)

Мар’юсік Ірина (7 А клас, Вальчук О. І.)

 Німецька мова

Кашуба Тетяна  (6 А клас, Порада Л. Т.)

Баглик Катерина (7 А клас, Порада Л. Т.)

Російська мова

Сачик Мар’яна (6 А клас, Подкуйко Н. Г.)

 Основи інформатики

Зіневич Веніамін  (5 Б клас, Приймак Ю. О.)

Приймак Володимир (6 Б клас, Приймак Ю. О.)

Інформаційні технології

Дмитрук Роман (6Б клас, Приймак Ю. О.)

Математика

Мушинський Михайло (2 Б клас, Заграй Г. Ф.)


ПРИЗЕРИ ОЛІМПІАД

Українська мова

1. Сарапіна Альона                                   - 2 А клас - ІІІ місце -  Чак О. П.

Німецька мова

1.  Геч Олександр                    -   4 А клас   -  ІІ місце  -   Порада Л. Т.

2.  Стрихалюк М.                    -   5 Аклас    -  ІІ місце  -  Гарбуз В. Р.

3.  Марчук Роман                     -  5 А клас   -   ІІІ місце  - Гарбуз В. Р.

4.  Рябчук Яна                          -   6 А клас  -   ІІ місце    - Порада Л. Т.

5. Трофімук Наталія                -   7 А клас  -   ІІІ місце   - Порада Л. Т.

Російська мова

1. Сидоренко Ірина                  -   7 Б клас -  ІІ місце   - Велимчаниця Н.Ю.,   Подкуйко Н. Г.

Основи правознавства

1.   Поліщук С.                         -   5 Б клас   -   ІІ місце   -   Козачук Р. І.

2.   Баглик Катерина                -   7 А клас   -  ІІ місце   -   Козачук Р.І.

Географія

1  Дарчич Олександр               -      3 А клас   -   ІІ місце   -   Ростун В. І.

2.  Григола Ольга                     -      4 А клас   -   ІІІ місце  -  Коваль Л. П.

3.  Баглик Катерина                 -      7А клас   -    ІІ місце   -    Ростун В.І.

Біологія

1.  Яновець Андрій                  -    3 Б клас   -    ІІІ місце   -   Нечипорук С. Я.

2.  Грисюк Ірина                       -    7 Б клас   -    ІІ місце    -   Нечипорук С. Я.

Математика

1.  Зіневич Веніамін                  -   5 Б клас     -    ІІ місце   -   Приймак Ю. О.

Основи інформатики

1.  Кравчик Олексій               -   7 Б клас     -   ІІІ місце   -   Приймак М. В.

Інформаційні технології

1. Сидоренко Ірина                   -     7 Б клас   -    ІІ місце   -     Приймак М. В.

Фізика

1. Зіневич Веніамін                   -    5 Б клас     -   ІІ місце    -   Самчук Л. Г.

2. Грисюк Ірина                         -   7 Б  клас     -   ІІІ місце   -  Самчук Л. Г.

Астрономія

1.   Якубович Тамара                 -   6 А  клас    -   ІІІ місце     -   Самчук Л. Г.

Екологія

1. Ющик Наталія                        -   6 А клас     -   ІІІ місце     -   Самчук Л.Г.

Педегогіка

1. Мар’юсік Ірина                        -   7 А клас      -   ІІ місце     -   Іванова Л. М.

 

Вітаємо усіх переможців, призерів олімпіад та їх наставників-учителів. Зичимо всім їм  наснаги,  ентузіазму, успіхів та перемог.


Переглядів: 1059 | Добавив: kovelgim | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входу
Календар новин
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright Kovel-Gimnazia © 2020